Priori Incantatem Rpg
Hoşgeldin! Sen hala büyü dünyasına adımını atmadın mı? Ne tarafı seçersen seç, yandaşların burada... Irklar arasında savaş patlak vermek üzere... Vampirler büyücü kanı istiyor, kurtadamlar özgürlük.. Elfler barış elçisi, Veelaların ise hiçbir şey umurunda değil! Katıl bize! Asanı hazır tut, sürekli tetikte ol ve bize katılmayı unutma Smile

Not: Profesör ve Bakanlık Çalışanı Alımları Devam ediyor!
Priori Incantatem Rpg
Hoşgeldin! Sen hala büyü dünyasına adımını atmadın mı? Ne tarafı seçersen seç, yandaşların burada... Irklar arasında savaş patlak vermek üzere... Vampirler büyücü kanı istiyor, kurtadamlar özgürlük.. Elfler barış elçisi, Veelaların ise hiçbir şey umurunda değil! Katıl bize! Asanı hazır tut, sürekli tetikte ol ve bize katılmayı unutma Smile

Not: Profesör ve Bakanlık Çalışanı Alımları Devam ediyor!
Priori Incantatem Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Priori Incantatem Rpg

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ana Kurgu - NEVESIN

YazarMesaj
Belial Destantia
Elf | Admin | Oyun Kurucu

Yok

Ana Kurgu - NEVESIN Empty
MesajKonu: Ana Kurgu - NEVESIN   Ana Kurgu - NEVESIN Icon_minitimeÇarş. Tem. 18, 2012 7:59 am

Ana Kurgu - NEVESIN 9tzcj

Onu kaybettiğimden beri gözüme uyku girmedi. Onu tekrar hayata döndürebilecek sihrin tek bir damlası için tüm hayatımı, anılarımı, geçmişimi ve geleceğimi ortaya koymaya razıyım. Her insan hayatında tek bir kez bu kadar güçlü aşık olabilir, bu tek bir şanstır ve asla geri döndürülemez. Benim için de Lyanna öyleydi. Aradığım belli, sevdiğim kadını geriye getirebilecek herhangi bir büyü. Bu seyahat defterini günden güne gelişmeleri kaydetmek için yazıyorum. Bir çözüm bulacağım Lyanna, inan bana. Tekrar güldüğünü görmek için dünyanın öbür ucuna gitmeye razıyım.

Jonathan Hildebrant

Ana Kurgu - NEVESIN 9tzk1
Lyanna,
Bu gün gittiğim bir köyde ilginç bir büyücüyle karşılaştım ve bana güçlü bir iksirden bahsetti. Fakat o iksir için katetmem gereken büyük bir yol var. Daha doğrusu bilinmeyen bir yol. Öncelikle gidip büyük elflerden birine danışmalıyım. Ne de olsa onlar asırlardır buradalar ve bizden çok daha fazla şey biliyorlar. Şimdi yola çıkmam gerek, burada bir süreliğine büyü yapmak yasak. Gemi ile karşı tarafa geçeceğim ve bazı yararlı bilgiler edinmeye çalışacağım.

Jonathan Hildebrant

Yüce elf Erendil, istediğimi dile getirdiğimde beni huzurundan kovdu. Yapacağımın çok tehlikeli ve sonuçlar doğuracak bir şey olduğunu söyledi. Eğer bunu başarabilsem ve seni geri getirebilsem bile geri getireceğim şeyin sen olmayacağını, senden çok daha farklı biri olduğunu söyledi. Bana bilgi vermeyi kesinlikle reddetti. Bu insanlar seni ne kadar sevdiğimi ve senin için neler yapabileceğimi asla anlamayacaklar fakat ben de vazgeçmeyeceğim.

Jonathan Hildebrant

Yerini biliyorlar Lyanna, yapacağım iksir için gerekli olan Nevesin Nehri'nin nerede olduğunu çok iyi biliyorlar. İksirimin yeterli olabilmesi için sadece o nehrin suyuna ihtiyacım var. İddia edilene göre bu nehir, sihrin asıl geldiği yermiş. Bu nedenle bu kadar güçlü ve karşı konulmaz etkisi varmış. Bunca yıldır bulana rastlanmadığına ve sadece konuşulanlara bakılırsa, anladığım kadarıyla bu nehir ya yerin çok altında ya da çok üstünde. Annem, ben küük bir çocukken bir büyücünün hislerini dinlemesi gerektiğini söylerdi. Aramaya devam edeceğim Lyanna, ikimiz için.

Jonathan Hildebrant

Bir vampirle görüştüm ve bana yardımcı olabileceğini söyledi. Vampirin adı Katherine. Oldukça genç ve güzel, fakat gözlerinin farklı olması beni endişelendiriyor. Karanlık tarafta olduğunu bana açıkça belli etti ve benimle gelmeyi teklif etti. Dediğine göre büyük dedesi bu kaynağı bulmuş ve halkına yararlı olabilecek birçok değişik amaç için kullanmış. Bana kaynağın doğuda olduğunu söylüyor. Doğuya doğru hazırlık yaptık.

Aynı gün:

Katherine beni tamamen yanlış yola götürüyormuş. Onu gittiğimiz bir handa terk etmek zorunda kaldım. Hancı, Katherine'in sadece genç erkekleri avlamayı seven bir vampir olduğunu söyledi. Şu an hiçbir söylentiyi kulak arkası edemem. Yavaşlamak istemiyorum. Doğru yola çıkabilmem için geldiğimin tam aksine (burası silinmiş) yoluna gitmem gerekiyormuş.

Jonathan Hildebrant

Orman biraz soğuk, ama idare edebiliyorum ve gelinen yol oldukça uzun, şimdi tarif etmeye çalışacağım ki geri dönebileyim. Öncelikle başlangıç noktası olarak (burada defterde uzun bir çizik vardır) sanırım bir arı ısırdı. Sarıp yazmaya devam edeceğim.

İki Saat Sonra:

(Yazı oldukça bozulmuştu.)Çok hastayım Lyanna. Sanırım beni ısıran arı zehirliymiş ve görülmedik algı yanılsamaları yaşıyorum. Lyanna, seni seviyorum.

Jon

Üç Saat Sonra:

(Yazı okunamayacak haldedir.) Ben bazen gidiyorum ve 3 adet galleon 3 adet galleon daha 1 yakut taşı eder mi, 4 tane sickle kaybettim bulamıyorum gitttmekkk içinn ben (burada yazı kesilir ve çizgilerle defter son bulur.)

Elimdeki eski deftere baktım. Gerçekten Jonathan Nevesin nehrininin yolunu biliyor muydu? Yoksa hala yanlış yoldaydı ve bunu fark edemeyecek kadar erken mi öldü? Sabah Cora'dan aldığım mektup ile Jonathan'ın defterini tekrar okumuştum:

"Lyla,
Haberler kötü. Sihir Tarihi'nde bize anlatılan şu gizemli nehir saçmalığını anımsıyorsun, ki Tanrı biliyor ya bu efsaneye hiçbir zaman inanmadım. Fakat Doğu'daki ırkların, sihrin geldiği bu nehri yok etmek ve büyücülerin gücünü kırıp ırkını yok etmek için harekete geçtiğini duydum. Bu araştırılmaya değer.
Fazla zamanım yok, çıkmam gerekiyor. Beni habersiz bırakma,
Cora."

Elime parşömen alıp cevap yazmaya koyuldum çünkü böyle bir durum için tek başıma karar veremezdim ve yapabileceğim bir şey olmazdı :

"Cora,
Jonathan'ın defterini tekrar tekrar okudum. Fakat kendisi nehrin yerini bulamamayı bırak gittiği yolu tarif edemeden delirerek ölmüş. Bu olayı konuşabilmek için Albus, Arthur ve seninle konuşmam gerekiyor. Toparladığın kadar Yeri belirle ve bana baykuş gönder. Yanımda Jonathan'ın defterini de getireceğim.
Irkları engellemenin bir yolunu her zaman bulduk. Bu sefer de bulmak zorundayız. Sihri kökünden kazımak neyse de bunun onların eline geçmesine izin veremeyiz.
Haberlerini bekliyorum.
Lyla"

Baykuşu pencereden dışarı yolladıktan sonra asamı elime alıp düşünmeye başladım ve gizli bir dosta daha mektup yazdım. Mektubun sonuna eklemeden edemedim:

"Bu iş bizi nereye götürecek Tanrı bilir."

Kurguya katılmak için tıklayınız.

En son Lyla Novacek tarafından Cuma Tem. 20, 2012 3:01 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Belial Destantia

Yok

Ana Kurgu - NEVESIN Empty
MesajKonu: Geri: Ana Kurgu - NEVESIN   Ana Kurgu - NEVESIN Icon_minitimeÇarş. Tem. 18, 2012 8:03 am

NEVESIN Kurgu Bölümleri

Bölüm Bir: Olağanüstü Toplantı (Başladı)
Aydınlık, tarafsız ya da aydınlığa yakın üyeler toplanıp yeni bir ayaklanma üzerine konuşmak zorundadır. Çok az bilgiyle bulunması gereken geniş bir alan vardır. Bu aynı zamanda gergin ve kötü anların yaşanmasına neden olabilir.

Katılacaklar:
Albus Trancer
Aladeraverous Tigris
Arthur Jeff Phorkys
Cora Bender
Lyla Novacek
Crystal Prévela

Bölüm İki: Fısıltılar (Henüz başlamadı)
Karanlık da Nevesin Nehri'nin söylentisini çoktan duydu ve harekete geçmek için aydınlıktan daha hızlı olmak zorundalar. Bu birçok anlamda çoğu kötünün ilk bir araya gelişi.

Katılacaklar:
Cherly Greyn
Katherine Pierce
Lilium Jovanovic

Ana Kurgu - NEVESIN
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» NEVESIN - Kurgu Katılım Formu
» Ana Kurgu - Demokles'in Kılıcı
» DEMOKLES'IN KILICI - Kurgu Katılım Formu